Šimon Hána – LGBT aktivisté vyzývají k pálení knih

LGBT aktivisté vyzývají k pálení knih – Aliance pro rodinu terčem pro extrémisty

Je tomu pár dní, co radikálové z řad LGBT+ aktivistických sdružení a iniciativ zcela účelově napadli spolek Alipro (Aliance pro rodinu), jenž prosazuje, aby manželství muže a ženy bylo zakotveno do Ústavy ČR. Nedlouho předtím profesor a doktor Petr Fiala (předseda Občanské demokratické strany a předseda koalice SPOLU) vydal knihu s názvem Petr Fiala od A do Z.

Tam stanovil, cituji: „Jsem přesvědčen, že jedině svazek muže a ženy je manželstvím. Nebráním nikomu, aby žil, s kým chce a jak chce. Ale po mně nikdo nemůže chtít, abych věřil, že lidé stejného pohlaví mají vytvářet manželství a rodinu, která se rovná té přirozené“. Což je prakticky zcela neutrální, umírněný a rozumný výklad chápání konzervativní ideji o společenském soužití.

Ovšem sobectví nejhlasitějších radikálních progresivistů na sebe nedalo dlouho čekat. Své úsměvné prohlašování o rovnosti, lásce a porozumění vyměnili za agresivní nenávistnou rétoriku. A to v takové míře, že ani populární Youtuber Kovy nedokázal na sociálních sítích uklidnit vyhrocenou situaci rozumnou argumentací.

Ovšem v takové chvíli, kdy LGBT radikálové zaznamenají cokoliv, co má sebeodlišnější názor na manželství a otázku sexuálních menšin, hodlají přímo terorizovat ty, kteří nemají stejnou ideologickou posedlost jako oni sami. Respekt opačného názoru je pro ně neakceptovatelný. Kupříkladu, Facebooková stránka LGBT+ život a práva dle jejich „rovnoprávného“ názoru tvrdí, že by měly knihy profesora Fialy být páleny po vzoru despocie krutovlády za Protektorátu nebo i během komunistické tyranie 20. století.

Tato stránka také ve svém zápalu hněvu kvůli odlišnému názoru nestydatě přirovnala podporu tradiční rodiny (na účet paní Jochové z Alipro) k popírání holokaustu. Nyní panuje otázka, zda už je tohle extrémismus, či se opět posunula hranice toho, co je pro určité skupiny akceptovatelné a co nikoliv. To už si nás duhový proletariát určí sám, jelikož dnes si málokdo dovolí mít opačný názor a riskovat své osobní bezpečí a bezpečí své rodiny.

Zde se dostáváme k tématu Aliance pro rodinu a jejich účelové napadení. Uživatel Twitteru s názvem „K-pop levice“ (skutečně ironické spojit slovo „levice“ a silně komerčně-kapitalistický žánr) vyzval další uživatele této sociální sítě, aby pomocí falešných e-mailů zarezervovali všechna místa na jejich přednášce s paní Faustovou, zakladatelkou známe americké organizace Them before us. Ta sdružuje děti z neúplných rodin, děti vychovávané stejnopohlavními páry a také děti vzešlé z náhradního mateřství. Přesně k těmto experimentům s dětmi totiž v USA došlo po uzákonění tzv. homosexuálního manželství.

Organizovaný útok je nyní vyšetřován policii ČR. Původní příspěvek nyní bázlivého uživatele byl smazán, ovšem odpovědi desítek anonymních pachatelů jsou stále k dohledání na jejich profilu. Rovněž Alipro na svém celorepublikovém turné musí nyní mít k dispozici ochranku na přednáškách.

Tento podlý akt můžeme využít v náš prospěch. Je důležité si uvědomit jediné – Nelze z těchto činů obviňovat homosexuální jedince. Pokud tomu tak bude, aktivisté budou sahat po více extrémnějších názorech a požadavcích. Může se zdát logické z toho nyní obvinit „homosexuály obecně“, ale je nutno konstatovat, že tohle je přesně účel LGBT aktivistů, kteří si z něčeho tak obyčejného a soukromého jako je sexuální preference udělali politický nástroj. Chtějí, abychom byli vyvedeni z míry a přejí si být tzv. opětovným terčem.

Označení „LGBT“ není skupinka náhodných lidí jiné orientace, nýbrž sdružení radikálně levicových aktivistů. Není důvod vlastnit tři duhové vlajky, oblečení s duhovými motivy a aby celý charakter jedné osoby se točil kolem sexuální preference. Cožpak každý homosexuál musí být přímo posedlý se svým vzhledem, mít kontroverzní názory, bez mravů či disciplíny a podporovat výše zmíněné skutečnosti?

Nebo si snad „ta skupinka lidí“ určila, že duha bude jeden měsíc v roce hlavní nástroj obchodních řetězců? Jistě že ne, nejsme přeci stroje. Aktivisté z LGBT iniciativy jsou ti, kteří si automaticky přivlastňují homosexualitu jako by to byl jejich patentovaný produkt.

Je to hanba všem našim občanům, kteří museli v životě procházet strastiplným obdobím kvůli jejich orientaci. To si musíme uvědomit a tím i zastavit v budoucnu to, co nyní nastalo Alianci pro rodinu z řad radikálních aktivistů a nikoliv obyčejných homosexuálů, kteří chtějí žít stejně jako my všichni

A že takových případů ještě bude. Proto buďme soběstační, mějme svůj rozum a nenechme se zastrašit.