O Národní mládeži

Národní mládež, z. s. je nezávislé mládežnické uskupení mladých českých vlastenců, nacionalistů a především všech mladých lidí, kterým není lhostejný osud naší země. Mládež je a vždy byla synonymem pro budoucnost každého národa.

A momentálně se nám snaží naši budoucnost ukrást progresivní politici, aktivisté a iniciativy, kteří záměrně škodí a snaží se shodit ideu suverénního a soběstačného státu, na níž byla naše republika založena po pádu Rakousko-Uherska.

Od roku 1918 jsme hned několikrát přišli o naši svobodu a suverenitu. Nyní se to začíná dít znovu. My však nehodláme nečinně přehlížet, jak nyní trend levicového progresivismu proudí ze zámoří čím dál blíže k hranicím naší země.

Už si nenecháme odebrat naši svobodu a hrdost se nazývat Čechem. Mladí vlastenci jdou na odpor. Nikoliv s nenávistí a nechutí, jak často média vlastenectví prezentují, ale s rozumem a ochotou.

Odkaz našich předků je to, co nás naplňuje – a my hodláme tento hodnotný odkaz oživovat pro každého českého mladého vlastence a nacionalistu.

Nebráníme se spolupráci i s jinými českými či zahraničními mládežnickými organizacemi, kterým není slovo vlastenectví či nacionalismus cizí a ztotožňují se s našim manifestem.

Historie spolku

Spolek Národní mládež, z. s. vznikl jako projekt RNDr. Jana Sedláčka a několika studentů z různých škol rozdílných oborů. Spojil nás jednoduchý cíl – sdružit mladé lidi s vlasteneckým cítěním a všechny ty, kterým není lhostejná budoucnost naší země.

fotografie z akce Národní mládeže v Praze 28.10. 2021 s názvem Vzpomínka na založení samostatného státu

 

fotografie se zvoleným předsednictvem spolku Národní mládež, z. s. na prvním ustanovujícím sněmu dne 28.10. 2021

Velký posun se stal ve chvíli, kdy byl spolek oficiálně zapsán do obchodního rejstříku a od toho počátku spolek, legislativně řečeno, vznikl jako právnická osoba.

V té době zažil spolek velký rozvoj. Začali jsme se angažovat už nejen pouze přes sociální sítě, ale i na demonstracích jako účinkující.

Také přibylo členů a zvláště těch, které projekt mládežnického národoveckého spolku nadchl a do dnešního dne dělají vše proto, aby spolek zviditelnili a dělali mu dobré jméno.

Spolek také získal podporu a partnerství s politickými stranami jako Národní demokracie, Aliance národních sil a Švýcarská demokracie.

fotografie z demonstrace Národní mládeže v Praze 26. února 2022 (zdroj fotografii zde)