Jan Sedláček: „Jsem pes. Koukejte to všichni uznat!“

Vzhledem k dnešnímu datu jsem se rozhodl konstruktivně zamyslet nad genderovou ideologií a změnami pohlaví. A nejen to. Podařilo se mi to celé posunout na vyšší úroveň.

Gendebilové nám neustále vtloukají do hlavy, že prý je pohlaví věcí volby. Že nějaké chromozomy iksypsilon, natož pak nějaké orgány schované pod plavkami, v tom nehrají pražádnou roli. Prostě když nějakého chlapa už nebaví být chlap a rozhodne se převtělit v ženskou (nebo dokonce v jakési další pohlaví), musejí to všichni ostatní uznat. A běda každému, kdo cekne něco proti!

A když jsem se nad tím zamylel, napadlo mě: A není to málo, Antone Pavloviči? Proč by se tuto mělo týkat jen pohlaví v rámci lidského druhu? Vždyť ten trans-tentononc můžeme rozšířit i na další druhy živočichů! Když se chlap může cítit jako ženská, proč by se člověk nemohl převtělit dejme tomu v jezevce nebo vránu?

Nu a jakmile ve mně dozrála tuta myšlenka, rozhodl jsem se, že půjdu příkladem. Už mě nebaví být člověkem. Dámy a pánové (a 137 dalších pohlaví), ode dneška jsem pes! Můžete mi říkat třeba Azore.

Slyším snad nějaké námitky? Že prý mám lidskou DNA? No a co? Když chromozomy nemusejí hrát roli v pohlaví, proč by měla DNA hrát roli v živočišném druhu? A když se chlap může rozhodnout, že se z něj stala ženská, proč bych se já nemohl rozhodnout, že se ze mě stal pes, žejo?

A když už jsem ten pes, tak to rozjedu zvostra. Hned v pondělí zajdu na úřad, že chci do občanky jméno Azor… nebo počkejte… psi ani občanku nemají, žejo? No tak jim ji tam nechám. A když mi ji budou vnucovat, tak jim ji aportuju zpět!

Kromě toho – ode dneška odmítám platit daně, zdravotní, sociální a podobné lidské vydřidušiny. Budu platit pouze roční poplatek za psa. A běda každému úředníkovi z Finančáku, který bude něco blekotat proti. Nejdřív mu pomočím nohu a pak jej nahlásím za trans-diskriminaci!

Ode dnešla se také chci volně vyměšovat v parku. A uklidit to, co pro mě zbyde – to je přece starost lidská a ne psí!

A hlavně – kdykoliv přijdu k veterináři s nějakou bolístkou, tak chci, aby mě ošetřil. Mám na to plné právo. Přece jako pes nebudu chodit k nějakým felčarům pro lidi. Haf!

Už se těším na plnohodnotný psí život a nepochybuji o tom, že tady ve fialové republice bude lepší než ten lidský. A komu se to nelíbí, toho pokoušu. Se zpátečnickými transfoby nebudu mít slitování!

Azor Sedláčkojc
1. dubna 2023